Historie

Firma J.Kashi byla založena v roce 1889 členem rodiny Reuben Kashi, který emigroval do Izraele v roce 1914 a založil první hebrejské klenotnictví v Izraeli se sídlem v Jeruzalémě. Během třicátých let dvacátého století se rodina, společně s klenotnictvím, přestěhovala z Jeruzaléma do Tel Avivu.

Firma pod vedením Reuben Kashi začala klenotnictví rozšiřovat a postupně přešla i k ruční výrobě originálních diamantových šperků. Své umění Reuben Kashi předal svým synům a tato rodinná tradice předávání umění ruční výroby šperků se dále přenáší na další členy rodiny až do dnešních dnů.

Po založení státu Izrael, v roce 1948, se klientela rodiny Kashi rozšiřovala. Svým uměním zaujala všechny sféry izraelské společnosti a díky obrovské poptávce po jejich produkci, byly otevřeny další pobočky Kashi klenotnictví po celé zemi. V průběhu let si rodina Kashi získala velmi dobrou reputaci v oblasti výroby a prodeje šperků a to především z důvodu jejich kvalitní ruční práce. Jejich profesionalitou, uměním a přístupem ke klientele získala značka Kashi jednu z vedoucích pozic na trhu se šperky v Izraeli.

Modely šperků z produkce rodiny Kashi vynikají nádherným designem, profesionálním zpracováním a velmi kvalitní povrchovou úpravou. Díky těmto vlastnostem si značka Kashi získala velké množství zákazníků i mezi státníky a jejich rodinami, umělci, známými lidmi a celebritami po celém světě, kteří hledají originalitu a výjimečný design.