Popis šperků

Šperky byly vždy symbolem krásy, elegance a vkusu, představovaly magické symboly, vyjadřovaly také společenské postavení a moc jejich majitele. Šperky se ve všech lidských společenstvích nosí už celé tisíce let a jejich obliba i účel jsou stále stejné. Až do 19. století mnohé šperky vyjadřovaly určité poselství, které do nich často bývalo vyryto, nebo ho vyjadřovalo uspořádání jednotlivých drahých kamenů.

V 19. a 20. století obliba šperků výrazně vzrostla, jelikož bohatly střední vrstvy. Také technický pokrok a využití nových technologií výroby přinesly možnost využití nových materiálů a umožnily tak otevřít cestu různorodější výrobě, rozmanitému designu a možnostem zpracování.

Firma J.Kashi byla založena jako čistě rodinná firma v roce 1889 a tato rodinná tradice výroby šperků pokračuje bez přerušení až do dnešních dnů. Jejich profesionalitou, uměním ručního zpracování a přístupem ke klientele získala firma J.Kashi a její značka CACHAREL, v průběhu své existence, jednu z vedoucích pozic na globálním trhu se šperky. Modely šperků značky CACHAREL z produkce rodiny J.Kashi vynikají nádherným designem, profesionálním zpracováním a velmi kvalitní povrchovou úpravou. Díky těmto vlastnostem si značka získala velké množství zákazníků i mezi státníky a jejich rodinami, umělci, známými lidmi a celebritami po celém světě, kteří hledají originalitu a výjimečný design.

Jsme velmi hrdí na to, že naše společnost dostala příležitost výhradně zastupovat značku CACHAREL na evropských trzích a šířit tak umění rodiny J.KASHI. Specializujeme se převážně na prodej šperků vyráběných lidskou rukou, osazených pouze přírodními diamanty všech dostupných barev, jako jsou všeobecně známé bílé, černé, žluté i růžové diamanty a to ve všech typech brusů (Briliant, Cushion, Radiant, Emerald, Heart, Oval, ….). Dokážeme uspokojit také zákazníky, kteří netouží pouze po diamantu, ale preferují i jiné typy drahých kamenů, jako jsou například Safír, Smaragd, Rubín ….. . Z dílny rodiny Kashi (registrovaná značka CACHAREL) pochází nádherné, ručně vyráběné šperky a celé ucelené sety šperků, osazené diamanty v kombinaci s jinými drahými kameny, které upoutají nejen svou kvalitou ručního provedení, povrchovou úpravou, ale i výjimečným designem a nápaditostí.
Šperky značky CACHAREL jsou nejen kvalitní a krásné, ale uspokojí i svou cenovou dostupností. Diamant vysokých kvalit a exkluzivních parametrů zasazený do šperku může být nejen krásnou a cennou ozdobou, která zdobí svého majitele a je možno ji předávat po generace, ale může se stát i velmi dobrou investicí do budoucna.

Naším cílem je nabídnout všem zákazníkům odbornou individuální pomoc a radu při výběru a nákupu šperků z řady CACHAREL, ale také vysokou profesionalitu v případě požadavku výroby šperků na zakázku. Výroba „individuálních šperků“ či „investičních šperků“, kdy s budoucím majitelem konzultujeme kroky vedoucí ke vzniku originálu dle jeho přání, požadavku na cenu a mnohdy i vlastního designu, je jedna z našich činností, které jsou stále častěji vyhledávány.

Všechny námi nabízené šperky mají platný punc a každý jednotlivý šperk je opatřen individuálním certifikátem, ve kterém jsou uvedeny údaje jak o diamantech, tak i o zlatu a případně dalších drahých kamenech.

Věříme, že budete s našimi šperky a poskytnutými službami spokojeni a radost, kterou dárkem od nás uděláte Vámi milované osobě, či sami sobě, bude pro nás tou největší odměnou.